Mobil SHC gear  150 - 20L
Skladem u dodavatele

Mobil
Mobil SHC gear 150 - 20L

5 1

ISO VG 150, Oleje řady Mobilgear SHC jsou vysoce výkonné převodové oleje nejvyšší kvality určené především pro všechny typy uzavřených převodů, jakož i pro kluzná a valivá ložiska. Jsou vyrobeny z polyalfaolefinových (PAO) syntetických základových ol…


Vaše cena s DPH
8 999,00 Kč
7 437,19 Kč bez DPH
běžná cena s DPH 0,00 Kč, ušetříte  %

Mobil SHC gear 150 - 20L

ISO VG 150, Oleje řady Mobilgear SHC jsou vysoce výkonné převodové oleje nejvyšší kvality určené především pro všechny typy uzavřených převodů, jakož i pro kluzná a valivá ložiska. Jsou vyrobeny z polyalfaolefinových (PAO) syntetických základových olejů, které vykazují výjimečné oxidační a tepelné vlastnosti a vynikající tekutost za nízkých teplot.

Oleje řady Mobil gear SHC jsou vysoce výkonné převodové oleje nejvyšší kvality určené především pro všechny typy uzavřených převodů, jakož i pro kluzná a valivá ložiska. Jsou vyrobeny z polyalfaolefinových (PAO) syntetických základových olejů, které vykazují výjimečné oxidační a tepelné vlastnosti a vynikající tekutost za nízkých teplot.
Kombinace přirozeně vysokého viskozitního indexu základových olejů a jedinečného komplexu aditiv zaručuje těmto výrobkům vynikající výkonnost i v náročných provozních podmínkách za vysokých i nízkých teplot. Bezparafínový charakter PAO základových olejů dále zlepšuje výkonnost za nízkých teplot. Oleje vykazují mimořádné vysokotlaké vlastnosti a odolnost vůči rázovému zatížení. Základové oleje mají přirozeně nízký součinitel tření, což vede ke sníženému kapalinovému tření v zatěžovaných plochách u převodů a valivých ložisek. Snížením kapalinového tření se snižují provozní teploty a zlepšuje se účinnost převodu.
Řada olejů Mobilgear SHC se vyznačuje velmi širokým rozsahem viskozity od ISO VG 150 až k 6800. Díky této skutečnosti nachází uplatnění v celé řadě uzavřených převodových aplikací, jakož i u kluzných a valivých ložisek. Díky velmi vysoké viskozitě tato řada splňuje požadavky na mazání pomaluběžných převodů a ložisek provozovaných při vysokém zatížení či za vysokých teplot; ideálně se hodí pro situace, kdy se používají klasické výrobky v mezním režimu. Lze jimi nahradit všechny oleje v systémech se ztrátovým mazáním u otevřených převodů. V takových případech je vhodné porovnat náklady na úpravu zařízení oproti výhodám oběhového systému mazání.
Oleje řady Mobilgear SHC jsou výrobky, které díky širokému uplatnění a skvělé výkonnosti v náročných situacích představují volbu řady výrobců a zákazníků na celém světě.

Zobrazit celý popis

Parametry zboží

Váha 22 kg

Dotaz ke zboží

Zašlete nám svůj dotaz na zboží pomocí následujícího formuláře.
Po obdržení zprávy Vám v co nejkratší době odepíšeme.

Jméno a příjmení*
Váš e-mail*
Váš telefon
Text zprávy*

Mohlo by Vás také zajímat...

Mobil SHC 629 - 208L Mobil

Mobil SHC 629 - 208L

ISO VG 150, oleje řady Mobil SHC 600 jsou převodové a ložiskové oleje nejvyšší kvality

Cena s DPH
65 299,00 Kč
Koupit
Mobil SHC 629 - 20L Mobil

Mobil SHC 629 - 20L

ISO VG 150, oleje řady Mobil SHC 600 jsou převodové a ložiskové oleje nejvyšší kvality

Cena s DPH
7 299,00 Kč
Koupit
Mobil SHC gear 150 - 208L Mobil

Mobil SHC gear 150 - 208L

ISO VG 150, Oleje řady Mobilgear SHC jsou vysoce výkonné převodové oleje nejvyšší kvality určené pře…

Cena s DPH
80 999,00 Kč
Koupit
Mobil SHC gear  150 - 20L Mobil

Mobil SHC gear 150 - 20L

ISO VG 150, Oleje řady Mobilgear SHC jsou vysoce výkonné převodové oleje nejvyšší kvality určené pře…

Cena s DPH
8 999,00 Kč
Koupit